Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kasia Imioła kl. 2GA 2021

Kasia Imioła kl. 2GA 2021

Mam wiele zainteresowań - bardzo lubię pisać artykuły, gram trochę w teatrze (udzielam się w Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku oraz działam w kole teatralnym „Nietakt”), a w międzyczasie pochłaniam książki. Muszę jednak przyznać, że zdecydowanie moją największą pasją jest harcerstwo.

 

Przygodę z ZHP zaczęłam sześć lat temu. To właśnie wtedy po raz pierwszy otrzymałam chustę w czarno-czerwonych barwach, którą dumnie noszę do dziś.

 

Aktualnie działam w 69 Gromadzie Zuchowej „Nibylandia” - na razie jako przyboczna, ale przygotowuję się, by przejąć jednostkę jeszcze w tym roku. Oprócz tego pełnię funkcję zastępcy komendanta szczepu do spraw programowych oraz czynnie działam w Zespole Promocji Hufca ZHP Otwock i zajmuję się pisaniem postów oraz artykułów do lokalnych gazet.

 

Zawsze powtarzam, że harcerstwo to najwspanialsza przygoda, jaka mi się przydarzyła, choć nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Cóż, zuchy nie zawsze się słuchają, pogoda w trakcie obozów czy biwaków nie zawsze sprzyja (chociaż właściwie to nie ma wcale złej pogody - jest tylko złe ubranie!), a czasem po prostu pomysłów na zbiórki mi brakuje. Ale to tylko takie drobne szczegóły. Jak jest się w kimś/czymś zakochanym - a ja od sześciu lat jestem zakochana bez pamięci w harcerstwie - zbytnio nie zwraca się uwagi na te „detale”.

 

Harcerstwo to nie tylko noszenie munduru, rozpalanie ogniska, jeżdżenie na obozy harcerskie i zdobywanie sprawności. Harcerstwo to po prostu styl życia - wiele umiejętności, które nabyłam w harcerstwie, przydają mi się w życiu. I jest to przede wszystkim służba oraz wypełnianie powierzonej misji, która ma na celu wychować młodych ludzi i wspierać ich we wszechstronnym rozwoju.

 

Z harcerskim pozdrowieniem - czuwaj!

Data dodania: 2021-06-14 09:12:10
Data edycji: 2021-06-14 09:12:23
Ilość wyświetleń: 407

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej