Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kasia Imioła kl. 2GA 2021

Kasia Imioła kl. 2GA 2021

Mam wiele zainteresowań - bardzo lubię pisać artykuły, gram trochę w teatrze (udzielam się w Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku oraz działam w kole teatralnym „Nietakt”), a w międzyczasie pochłaniam książki. Muszę jednak przyznać, że zdecydowanie moją największą pasją jest harcerstwo.

 

Przygodę z ZHP zaczęłam sześć lat temu. To właśnie wtedy po raz pierwszy otrzymałam chustę w czarno-czerwonych barwach, którą dumnie noszę do dziś.

 

Aktualnie działam w 69 Gromadzie Zuchowej „Nibylandia” - na razie jako przyboczna, ale przygotowuję się, by przejąć jednostkę jeszcze w tym roku. Oprócz tego pełnię funkcję zastępcy komendanta szczepu do spraw programowych oraz czynnie działam w Zespole Promocji Hufca ZHP Otwock i zajmuję się pisaniem postów oraz artykułów do lokalnych gazet.

 

Zawsze powtarzam, że harcerstwo to najwspanialsza przygoda, jaka mi się przydarzyła, choć nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Cóż, zuchy nie zawsze się słuchają, pogoda w trakcie obozów czy biwaków nie zawsze sprzyja (chociaż właściwie to nie ma wcale złej pogody - jest tylko złe ubranie!), a czasem po prostu pomysłów na zbiórki mi brakuje. Ale to tylko takie drobne szczegóły. Jak jest się w kimś/czymś zakochanym - a ja od sześciu lat jestem zakochana bez pamięci w harcerstwie - zbytnio nie zwraca się uwagi na te „detale”.

 

Harcerstwo to nie tylko noszenie munduru, rozpalanie ogniska, jeżdżenie na obozy harcerskie i zdobywanie sprawności. Harcerstwo to po prostu styl życia - wiele umiejętności, które nabyłam w harcerstwie, przydają mi się w życiu. I jest to przede wszystkim służba oraz wypełnianie powierzonej misji, która ma na celu wychować młodych ludzi i wspierać ich we wszechstronnym rozwoju.

 

Z harcerskim pozdrowieniem - czuwaj!

Data dodania: 2021-06-14 09:12:10
Data edycji: 2021-06-14 09:12:23
Ilość wyświetleń: 532

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej