Jak zwykle niepostrzeżenie kolejne 10 miesięcy minęło i nowy rok szkolny zamienił się w kończący się rok szkolny
Pani Dyrektor Barbara Laskus miała przyjemność wręczyć 22 świadectwa z wyróżnieniem, w tym Adamowi z ID, który uzyskał średnią - tak, to nie literówka - 5,5! Kolejnych 12 osób uzyskało bardzo dobre wyniki w nauce, w przedziale średnich 4,5-4,74.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za przybycie rodzicom z Rady Rodziców - p. Dariuszowi Nykielowi i p. Pauli Dobrowolskiej.
Krótkie przedstawienie - z przymrużeniem oka obrazujące zachowanie uczniów na lekcjach - przygotowały klasy IA i ID pod okiem swoich wychowawców.
Spokojnych i bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu! Ale kiedy to będzie... teraz tylko słoneczko i leżaczek