Komisja rekrutacyjna pracuje zgodnie z harmonogramem, w godzinach 8.00 – 15.30

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Nadszedł czas, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2020/2021, spędzony w cieniu światowej pandemii covid-19, dla uczniów przez większość czasu w domu - podczas nauki zdalnej. Rok ten wpisze się w historię szkoły jako rok wyjątkowo trudny. Mimo różnych trudności z którymi przyszło się zmierzyć zarówno uczniom, nauczycielom jak i rodzicom uzyskane wyniki w nauce są bardzo wysokie. Z dumą informujemy że 39 uczniów uzyskało promocję do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce zostali nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Są to uczeń klasy 1E Filip Gałązka i uczennica klasy 2GD Natalia Żmudzin.

Po mszy św. wszyscy zebrali się w hali sportowej na uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uroczystość oczywiście rozpoczęliśmy od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego, a także hymnu Rodziny Szkół im. Juliusza Słowackiego. Później nadszedł czas na najprzyjemniejszą część ceremonii – rozdanie dyplomów i świadectw. Oprócz świadectw z wyróżnieniem uczniowie odebrali także nagrody finansowe. Są one przyznawane uczniom, którzy w kończącym się roku szkolnym zanotowali bardzo dobre wyniki w nauce. Nie zabrakło również dyplomów i nagród za osiągnięcia w konkursach i udział w różnych aktywnościach na rzecz szkoły. Na uroczystości miało miejsce również przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas drugich, a także ślubowanie klas pierwszych.

Nie zabrakło też krótkiej części artystycznej. Uczniowie klasy IIGB i przyjaciele, pod okiem p. Małgorzaty Oskroby, nauczycielki matematyki, przygotowali przedstawienie a la spotkanie po latach, za co serdecznie dziękujemy J

Życzymy pięknych, słonecznych, bezpiecznych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu.

 

Data dodania: 2021-06-25 16:25:03
Data edycji: 2021-06-29 12:40:16
Ilość wyświetleń: 311

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej