Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Seweryn Grzywacz kl. 1B 2021

Seweryn Grzywacz kl. 1B 2021

Mam w sobie ogromną potrzebę próbowania, analizowania i poznawania nowych rzeczy. Nazywam się Seweryn Grzywacz i jestem uczniem klasy IB w  naszym Słowaku.

 

Gra w szachy to moje wyzwanie, któremu z wielką przyjemnością oddaję się w wolnych chwilach. Połączenie umysłu ścisłego i artystycznego jest niespotykane, lecz między nauką matematyki czy fizyki znajduję czas na malowanie. Tworzę pracę różnego rozmiaru: od kartki A4 aż do wymiarów akademickich 100cm x 70cm.

 

Na początku malowałem obrazy na kartonie w formacie A3, ale bardzo szybko przestało mi to wystarczać. Przeszedłem do malarstwa sztalugowego farbami akrylowymi na płótnie. Z czasem każdy następny obraz był większy i trudniejszy. Podjąłem się tematów bardzo trudnych takich jak: niebo, koń w galopie czy ekspresjonistyczny kot. W swojej twórczości nie pozostawiam obrazu aż nie osiągnę swojego zamierzonego efektu. Staram się, aby obrazy były pełne koloru, ekspresji i pasji. Sięgam też po ołówek. Wykonuję rysunki, które wymagają mnóstwa czasu i energii – efekt końcowy  wynagradza mi wszystko.

 

Moją uwagę przyciąga również origami - zwłaszcza modułowe. Nie obce jest mi też malowanie i zdobienie ścian świetlicy SP2 Karczew. Moje zainteresowania są rozległe, często wymagające poświecenia i determinacji: narciarstwo, żeglarstwo, windsurfing, mitologia grecka, matematyka, informatyka, szachy oraz towarzyszące od najmłodszych lat lotnictwo. W sezonie letnim razem z rodzicami latamy motolotnią i samolotem ultralekkim. Co prawda nie mam  jeszcze licencji pilota, ale przemierzam setki powietrznych mil  jako pasażer. Od 4. roku życia uczę się tajników latania od wielokrotnie nagradzanego Mikrolotowego Mistrza Polski –  mojego taty

Data dodania: 2021-06-09 09:57:18
Data edycji: 2021-06-09 11:37:58
Ilość wyświetleń: 378

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej