Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Seweryn Grzywacz kl. 1B 2021

Seweryn Grzywacz kl. 1B 2021

Mam w sobie ogromną potrzebę próbowania, analizowania i poznawania nowych rzeczy. Nazywam się Seweryn Grzywacz i jestem uczniem klasy IB w  naszym Słowaku.

 

Gra w szachy to moje wyzwanie, któremu z wielką przyjemnością oddaję się w wolnych chwilach. Połączenie umysłu ścisłego i artystycznego jest niespotykane, lecz między nauką matematyki czy fizyki znajduję czas na malowanie. Tworzę pracę różnego rozmiaru: od kartki A4 aż do wymiarów akademickich 100cm x 70cm.

 

Na początku malowałem obrazy na kartonie w formacie A3, ale bardzo szybko przestało mi to wystarczać. Przeszedłem do malarstwa sztalugowego farbami akrylowymi na płótnie. Z czasem każdy następny obraz był większy i trudniejszy. Podjąłem się tematów bardzo trudnych takich jak: niebo, koń w galopie czy ekspresjonistyczny kot. W swojej twórczości nie pozostawiam obrazu aż nie osiągnę swojego zamierzonego efektu. Staram się, aby obrazy były pełne koloru, ekspresji i pasji. Sięgam też po ołówek. Wykonuję rysunki, które wymagają mnóstwa czasu i energii – efekt końcowy  wynagradza mi wszystko.

 

Moją uwagę przyciąga również origami - zwłaszcza modułowe. Nie obce jest mi też malowanie i zdobienie ścian świetlicy SP2 Karczew. Moje zainteresowania są rozległe, często wymagające poświecenia i determinacji: narciarstwo, żeglarstwo, windsurfing, mitologia grecka, matematyka, informatyka, szachy oraz towarzyszące od najmłodszych lat lotnictwo. W sezonie letnim razem z rodzicami latamy motolotnią i samolotem ultralekkim. Co prawda nie mam  jeszcze licencji pilota, ale przemierzam setki powietrznych mil  jako pasażer. Od 4. roku życia uczę się tajników latania od wielokrotnie nagradzanego Mikrolotowego Mistrza Polski –  mojego taty

Data dodania: 2021-06-09 09:57:18
Data edycji: 2021-06-09 11:37:58
Ilość wyświetleń: 536

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej