Ciepło, jasno i nowocześnie - przechodzimy metamorfozę!
Z przyjemnością informujemy, że w czasie wakacji rozpocznie się wymiana okien w całym budynku naszej szkoły. Prace mają na celu poprawę komfortu termicznego zarówno uczniów jak i pracowników szkoły.
Jednocześnie informujemy, że dzisiaj została podpisana umowa z firmą JBT, która wygrała przetarg na realizację tego przedsięwzięcia. Wymiana okien będzie prowadzona etapami w okresie wakacyjnym.
Mamy nadzieję zdążyć ze wszystkimi pracami przed początkiem nowego roku szkolnego.
Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie podczas realizacji inwestycji.