Czcionka:

A+A-

Kontrast:

INTEGRACJA – najlepsze są takie początki

INTEGRACJA – najlepsze są takie początki

Za nami trzy dni wyjazdu integracyjnego klas pierwszych na Roztocze… Nikt się nie oszczędzał. Były wyzwania, zabawy, a pogoda i humor dopisywały nieustannie.

DZIEŃ 1.

Pierwszy dzień pobytu w Suścu upłynął uczniom kl. 1A, 1B, 1C2 na rozmowach podczas

spacerów po pięknych roztoczańskich lasach, wyprawie nad malowniczą rzekę Tanew, relaksie na basenie oraz w strefie SPA, no i oczywiście na…wyginaniu śmiało ciała!

DZIEŃ 2.

Drugi dzień na Roztoczu stał pod znakiem wielu wyzwań nie tylko sportowych ale również intelektualnych. Rozpoczęliśmy o 7.45 w rytm piosenek z filmu „Rocky” marszobiegiem, by przygotować ciała i umysły na kilkugodzinny spływ kajakowy. Na rzece czekały na nas mielizny, powalone drzewa, rozwidlenia czy wodospady. Po prawie czterech godzinach intensywnego wiosłowania i kilku podtopionych kajakach udało się wszystkim dotrzeć do mety. BRAWO MY!!!Kulminacyjną częścią dnia drugiego był Turniej Klas o miano „Najlepszego Wychowawcy”. Uczniowie klas 1A, 1B i 1C2 rywalizowali w trzech konkurencjach:

- siatkówka

- tenis stołowy

- gra terenowa „W poszukiwaniu skarbów Roztocza”

Wszyscy walczyli do końca, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden- klasa 1B wygrała dwie z trzech konkurencji i tym samym wywalczyła nagrodę dla swojego wychowawcy. Zmęczeni, ale usatysfakcjonowani uczniowie czekali już tylko na jedno- klimatyczne ognisko.

DZIEŃ 3.

Celem ostatniego dnia pobytu Słowaka na Roztoczu było jedno z najpiękniejszych polskich miast czyli Zamość, nazywany „perłą renesansu”. Dawna siedziba Jana Zamoyskiego od wieków zachwyca turystów z całego świata unikalnym, niemal niezmienionym od wieków, układem urbanistycznym... Trzeba przyznać- nas też urzekło, dlatego na pewno tu wrócimy!!

Data dodania: 2023-09-14 22:10:22
Data edycji: 2023-09-15 14:51:07
Ilość wyświetleń: 178

Konkursy

Sprawdź
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa.”
„Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba.”

Juliusz Słowacki

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej